ABOUT ME------   O mnie   ------

Kreatorka własnego stylu, od kilku lat zafascynowana modą i makijażem. Osoba dążąca do spełniania marzeń i postanowionych sobie celów. Kiedy czegoś zapragnie zdeterminowana do działania. Uwielbiająca samodzielność i w pewnych momentach samotność. Pragnąca stworzyć społeczność o podobnych zainteresowaniach.


------   Skąd wziął się pomysł na nazwę bloga?   ------

Odpowiedź jest bardzo prosta. Na drugie imię mam Maria, dlatego "Marie", a słowo "Modishness" było poprzednią nazwą tego oto bloga i mam do niego ogromny sentyment.


------   Dlaczego w ogóle założyłam bloga?   ------

Bloga założyłam głownie dlatego, że było to moje małe marzenie, a jak już mogliście się dowiedzieć czytając małą wzmiankę o mnie, staram się dążyć do tego, aby spełniać swoje marzenia. Chciałam stworzyć coś dla siebie i się w tym rozwijać, dlatego tutaj jestem.


------   O czym jest mój blog?   ------

Posty które tworzę mają przede wszystkim inspirować moich czytelników. Blog jest związany z modą jak i motywacją, ale także tematyką beauty. Na co dzień dodaję wpisy swoich propozycji stylizacji oraz wpisy dotyczące swojej osoby czy też treści, które mają za zadanie pomóc niektórym osobom w różnych sytuacjach.