Doskonałe pomysły zaczynają się od doskonałej kawy - czyli jak zaczęłam blogować?

by - listopada 06, 2017


Blog, na którym właśnie jesteś i czytasz ten wpis nie jest moim pierwszym blogiem. Tak naprawdę jest drugim i to dzięki niemu zaczęłam blogowanie brać na poważnie. Więc jaką długą drogę przebyłam, aby zacząć pisać bloga?


Od pewnego czasu, był to rok bodajże 2012, a może i nawet wcześniej zaczęłam czytać różne blogi. Jeden z nich tak naprawdę odwiedzam do dzisiaj, bo w sumie dzięki tej blogerce i dzięki temu w jaki sposób prowadziła swojego bloga zapragnęłam mieć swojego. Stwierdziłam, że skoro ona ma swoje miejsce w sieci to również tego miejsca w sferze blogów starczy i dla mnie. Ale.. to nie sprawiło, że od razu założyłam swojego pierwszego bloga. Jak to ja, zawsze dopadały mnie wątpliwości czy to, aby na pewno jest dla mnie, a drugą rzeczą (którą teraz uważam za głupotę) było pytanie "co powiedzą inni?". Pozostawiłam więc myśl stworzenia czegoś swojego w sieci i zwyczajnie nic nie zrobiłam.

Mijały dni, miesiące, lata a ja nadal marzyłam o tym, aby mieć swojego bloga. Pewnego dnia poznałam pewną osobę i to ona tak naprawdę sprawiła, że przekonałam się do tego, aby w końcu go stworzyć i tak więc zrobiłam. Powiem Wam szczerze, że pomimo tego, że nie mam już kontaktu z tą osobą to jestem jej ogromnie wdzięczna za to, że tak zachęciła mnie do tego, że trwam w tym do dziś.

W końcu powstał mój pierwszy blog. Wydaje mi się, że nazywał się "somethingpositive", ale nie jestem pewna, gdyż zwyczajnie nie pamiętam. Był on moim "sieciowym" pamiętnikiem, ale każdy miał do niego dostęp. Pamiętnikiem, ponieważ pojawiały się tam zdjęcia z mojego życia i osoby, które w nim były lub są do teraz i szczerze cieszę się, że już go nie prowadzę, bo nie wyobrażam sobie teraz aż tak udostępniać swoje życie prywatne. Blog działał kilkanaście miesięcy i postanowiłam go zwyczajnie usunąć, a powód był tak naprawdę nijaki.No i w końcu nadszedł czas na to, aby wytłumaczyć Wam się z tego, dlaczego tytuł tego wpisu jest taki, a nie inny.

"Doskonałe pomysły zaczynają się od doskonałej kawy" - jest to cytat z mojego kubka termicznego, który mogliście zauważyć na zdjęciach. Skojarzył mi się właśnie on z tym, że wpadłam na pomysł prowadzenia tego bloga właśnie przy kubku gorącej kawy. Powiem Wam szczerze, że właśnie z tym blogiem mam najdłuższą historię i przeszedł on ze mną bardzo wiele. Nie raz zmieniałam na nim tematykę, nie raz usuwałam posty, nie raz go zwyczajnie zamykałam. Tyle, że.. To wszystko sprawiło, że zaczęłam nad nim pracować tak, aby wchodzić tu z jeszcze większą chęcią tworzenia dla Was, ale także i dla siebie. Blog, na którym właśnie jesteś jest moim blogiem i jestem z niego pierwszy raz tak bardzo zadowolona, że mogę sobie powiedzieć "wow, mój blog wygląda tak jak chciałam i kocham go" haha:).

I właśnie to wszystko sprawiło, że jestem w tym miejscu, a nie innym. Choć opisałam tutaj całą historię w dużym skrócie.

Jeżeli jesteście zainteresowani kubkiem termicznym, który jest widoczny na zdjęciach to serdecznie zapraszam Was na stronę mygiftdna.pl . Jest to sklep internetowy, w którym możecie zakupić personalizowane prezenty dla bliskich osób jak również dla siebie. Oczywiście bezpośredni link do mojego kubka znajdziecie tutaj - KLIK.

5 komentarze

 1. Najważniejsze, że wróciłaś z nową siłą i motywacją do działania, czytelnicy to wyczują i sami zaczną się pojawić :)
  powodzenia życzę i duuużo radości z prowadzenia bloga :) :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam taką nadzieję! Dziękuję za tak miłe słowa:)

   Usuń
 2. powodzenia kochana! zostaję tu na dłużej i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. powodzenia w dalszej drodze pisania bloga :)
  https://anothergirlinthesea.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń