JAK USTALAĆ KOLORY NAJBARDZIEJ WŁAŚCIWE DO URODY? | MY STYLE #3

by - 13:28


Przy wyborze podstawowego koloru (bazy) kierować się należy zasadą, że kolor oczu najlepiej harmonizuje z kolorem włosów, skóry itp. Są to kolory: czarny, szary, brązowy, niebieski, zielony lub beżowy. Trzeba również pamiętać, że kolor jest jednym z ważniejszych czynników zmieniających optycznie wielkość sylwetki. Kolory ciemne i zimne działają wysmuklająco, barwy ciepłe i jasne sprawiają, że sylwetka wydaje się większa.


 Blondynkom o włosach z odblaskiem miedzi i o delikatnej cerze odpowiadają kolory pastelowe: niebieski, zielony i szary we wszystkich odcieniach.

 Do włosów blond o odcieniu popielatym  przy opaleniźnie dobre efekty daje kolor biały i czarny oraz barwy żywe, rzadko natomiast dobry jest kolor beżowy.


 Dla brunetek o ciemnej cerze odpowiednie są kolory pastelowe, żółty i jasny beż. Przy jasnej karnacji znakomity kontrast dają kolory czyste i żywe. Brunetki o ciemnej cerze powinny się wystrzegać koloru brązowego.

 Włosy rude i kasztanowe podkreśla kolor zielony, niebieski i popielaty. Przy delikatnej cerze odpowiedni jest również kolor biały i czarny.

 Do włosów popielatych, siwych i siwiejących odpowiednie są kolory łamane: niebieskoszary, niebieskofioletowy, zielononiebieski i szary w różnych tonacjach.

7 komentarze

 1. So beautiful! I love this look :)

  www.blossomikebana.com

  OdpowiedzUsuń
 2. This look is amaaazing! Love the fishnet socks!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy post ;)
  Zapraszam do mnie https://cakemonika.blogspot.com/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Black & yellow combination was so gorgeous..
  Regards
  Shopafford.com

  OdpowiedzUsuń
 5. TOTALNIE SIĘ W TOBIE ZAKOCHAŁAM! dawno nie spotkałam tutaj na blogspocie tak ślicznej dziewczyny, jesteś wprost idealna!

  co powiesz na wspólną obserwację? ja już i to z ogromną chęcią!
  https://justemsi.blogspot.com/2017/07/everybody-should-be-feminist.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję za tak miłe słowa:) Jeśli chodzi o wspólną obserwację to niestety, ale nie robię czegoś na zasadzie obs/obs, aczkolwiek bardzo spodobał mi się Twój blog i na pewno go zaobserwuje:)

   Usuń